How much does it cost?

The standard price for an individual learner is $29USD per month. But we offer a number of different plans to suit a variety of needs. Take a look at our Plans & Pricing page for detailed info about pricing for individuals, students, instructors, and teams.

Email support@lunchboxsessions.com to talk to our support team.

We Are Here To Help You

Find Answers at the Help Center

Email support@lunchboxsessions.com

Toll Free (North America) 1-866-628-3224

Monday to Friday, 8am to 4pm MST
98.8% of people gave us a positive rating this month — Thanks!

Bad News

JavaScript is not enabled in your browser.

We use JavaScript to power our training media, so you'll need to turn JavaScript on before you can use LunchBox Sessions. If you need help, email us at support@lunchboxsessions.com

Okay